Izabella Laskowska

Jestem ekspertem w zakresie komunikacji kryzysowej i specjalistką do spraw komunikacji społecznej i PR.  Mam wieloletnie doświadczenie jako rzecznik prasowy (m.in. ministerstwa finansów) oraz doradca w zakresie strategii komunikacji wielu prywatnych firmach oraz instytucjach publicznych (m.in. w ministerstwach finansów,spraw wewnętrznych i administracji, rolnictwa i rozwoju wsi, centrum informacyjnym rządu, rządowym centrum bezpieczeństwa, głównym urzędzie ceł…), doradca i dyrektor biura ds. komunikacji społecznej.

 

Od 17 lat zajmuję się kształtowaniem wizerunku i budowaniem reputacji osób i instytucji. Z sukcesem przygotowałam i prowadziłam wiele ogólnopolskich projektów edukacyjno – informacyjno – promocyjnych.

 

Od 15 lat jestem trenerem medialnym wielu osób publicznych. Prowadzę szkolenia, warsztaty i indywidualne sesje przygotowujące do skutecznej komunikacji; w tym do wystąpień publicznych, prezentacji i kontaktów z różnego rodzaju mediami. Specjalizuję się w zarządzaniu informacją w sytuacjach kryzysowych. Przygotowuję firmy i instytucje do sprawnego reagowania w kryzysie, do komunikacji z mediami i otoczeniem w kryzysie oraz pomagam tworzyć tzw. „manual kryzysowy” (księga procedur kryzysowych).

 

Od maja 2014 jestem ekspertem cywilnym NATO w obszarze „Komunikacja w sytuacjach kryzysowych”.