Nasz cel

Prezentacja projektu, raportu, bardzo ważne spotkanie z inwestorem albo kontrahentem, występ na  konferencji branżowej, w radiu, telewizji czy chociażby rozmowa o pracę czy egzamin na uczelni… Życie to nieustające „sprzedawanie siebie”. Czy wiesz, że treść, czyli Twoja wiedza, a mówiąc wprost: to CO masz do powiedzenia to zaledwie 7% sukcesu? Najlepszy pomysł na biznes, najciekawszy raport, najbardziej fascynujący temat dla mediów czy teoretycznie najbardziej ekscytujący temat wykładu może zakończyć się klęską, jeśli autor zanudzi odbiorcę, albo utopi jego ciekawość w morzu niepotrzebnych informacji.

 

Nauczymy Cię występować z pasją i zaangażowaniem. Sprawimy, że najtrudniejszy nawet temat zaprezentujesz w fascynujący sposób, a napięcie będzie rosło z każdą minutą Twojego występu. Sztukę prezentacji może opanować każdy i każdy występ może stać się porywającym widowiskiem, niezależnie od charakteru, wyglądu i osobowości występującego. Musisz tylko chcieć – my zajmiemy się resztą.

 

IMG_4269IMG_4264

 

Informacja i komunikacja to fundamenty współczesnego świata. Częsta obecność w mediach buduje prestiż, kreuje wizerunek i wzmacnia markę. Jak zostać gwiazdą zapraszaną do radia i telewizji? Jak sprawić by dziennikarze chętnie i często prosili Cię o komentarz albo wywiad? A Twoja wypowiedź wywoływała emocje i była cytowana, a nie manipulowana i zniekształcana? W jaki sposób sytuację kryzysową, w której znalazła się Twoja organizacja przekuć w sukces? Jako ludzie mediów z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym także w amerykańskich telewizjach chętnie Cię tego nauczymy!