Norbert Gajlewicz

Jestem fotografem, operatorem kamery, magistrem dziennikarstwa, szkoleniowcem.

 

Już podczas studiów rozpocząłem karierę zawodową jako fotograf prasowy, m.in. w „Rzeczpospolitej”. Moje zdjęcia były wybrane i wydrukowane w Wielkiej Księdze X-lecia Polski Niepodległej. Od 2000 roku pracowałem dla jednej z największych agencji fotograficznych w kraju – Polskiej Agencji Fotografów Forum. Zdobyłem m.in. pierwszą nagrodę w Konkursie Polskiej Fotografii Prasowej. W późniejszym okresie specjalizowałem się w fotografii biznesowej, pracując dla wielu międzynarodowych korporacji, agencji PR oraz drukowanych periodyków branży IT.

 

Od 2008 roku pracuję także jako operator. Specjalizuję się tworzeniu filmów o tematyce biznesowej. Jestem autorem wielu projektów typu case study, filmów referencyjnych oraz wideorelacji z dużych konferencji.

 

Od dziesięciu lat prowadzę własne studio foto-wideo Alfama Studio pod Warszawą. Przygotowuję sesje i filmy komercyjne. Pisuję także recenzje i artykuły poradnicze o tematyce foto-wideo, organizuję i prowadzę warsztaty filmowo – fotograficzne.

 

Od ponad 10 lat zasiadam w jury konkursowym targów FILM VIDEO FOTO – największej imprezy branżowej organizowanej przez Międzynarodowe Targi Łódzkie.