Piotr Maślak

Codziennie rano, od poniedziałku do piątku, budzę słuchaczy radia TOK FM, prowadząc autorskie poranne pasmo Pierwsze Śniadanie w TOK-u. Jestem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, wykładowcą Uniwersytetu SWPS.

 

Dziennikarstwem zajmuję się od 1990 roku, kiedy to jako nastolatek rozpocząłem współpracę z Radiem Opole. Szlify dziennikarskie zdobywałem m.in. w redakcjach radia WAWa, radia ZET, PLUS, w programie „Wydarzenia” Telewizji POLSAT, w telewizji PULS i w Telewizji Polskiej (TVP1, TVP2, TVP INFO…).

 

ja3Piotrja2

OLYMPUS DIGITAL CAMERAIMG_7289OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Umiejętności doskonaliłem podczas szkoleń w telewizji CNN (Atlanta), FOX News, FOX5 (Nowy Jork) oraz w ramach warsztatów organizowanych przez współautora formatów stacji telewizyjnych na całym świecie, nauczyciela wielu wybitnych osobowości mediów elektronicznych Sama Swana.

 

Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie podzielę się z Państwem. W ramach szkoleń współpracuję z najlepszymi operatorami telewizyjnymi, pracującymi na codzień dla najważniejszych programów w Polsce. Współpracuję z doświadczonymi stylistami telewizyjnymi, wybitnymi specjalistkami ds. wizażu, znanymi osobowościami medialnymi.