Wszystkie nasze kursy


12 miesięcy życia dziecka z Dorotą Zawadzką - Super Nianią!

Jesteś w ciąży? A może właśnie przyszło na świat Twoje ukochane, wymarzone dziecko? Czujesz zmęczenie? Zagubienie? Masz w głowie setki pytań dotyczących Twojego maleństwa? Czy sobie poradzę? Co oznacza ten płacz? Dlaczego nie śpi? Dlaczego tak długo śpi? Kiedy i co dać mu do jedzenia? Kiedy karmić? Kiedy iść na spacer? Czy ono rozwija się prawidłowo? Powinno siedzieć czy jeszcze nie?... Chcesz poznać odpowiedzi?


Zobacz kurs

Jeździectwo XXI wieku z Jerzym Sawką

Z jeździectwem jest związany od wczesnego dzieciństwa. Z wykształcenia polonista, z zawodu, przez wiele lat dziennikarz, m.in. redaktor naczelny wrocławskiej Gazety Wyborczej. Obecnie dyrektor Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice. Trener jeździectwa, miłośnik wszystkich sportów konnych, jeden z niewielu zaklinaczy koni. Legenda światka jeździeckiego.


Zobacz kurs

Lekcje szachów z Arcymistrzami!

Zauroczył Cię serial Gambit Królowej? Chcesz zacząć grać w szachy ale nie chce Ci się czytać nudnych opracowań? Ten kurs jest dla Ciebie! Nasi Arcymistrzowie przekażą Ci w łatwy i przystępny sposób tajniki gry w szachy. Poznasz też receptę na zwyciężanie każdej partii!


Zobacz kurs