Od najlepszych

Pomagamy szlifować umiejętności do perfekcji dzięki wybitnym nauczycielom

O nas

Idea lekcji z Mistrzami

Nasza idea jest bardzo prosta. Chcemy pomagać ludziom rozwijać ich pasje, zainteresowania, zdobywać dodatkowe umiejętności i kompetencje bez wychodzenia z domu. Tak zrodziła się pomysł na Travicon - lekcje z Mistrzami. To prawdopodobnie jedyna platforma edukacyjna w Polsce, która zaangażowała do współpracy największe autorytety, Mistrzów w swoich dziedzinach, niekwestionowanych liderów. Wszystko po to, by dostarczyć Wam lekcji on-line na najwyższym, możliwym poziomie. Z naszymi Mistrzami nie tylko rozwiniesz swoje kompetencje, odkryjesz w sobie nowe pasje, zmienisz swoje życie na lepsze ale także w sposób pasjonujący i niezwykle owocny spędzisz czas. Lekcje, które Ci oferujemy są bowiem realizowane przez profesjonalną ekipę filmową, z reżyserem i w pełni profesjonalną postprodukcją. Gwarantujemy Ci, że nie będziesz się nudził.

Czego się nauczysz?

Na platformie Travicon - Lekcje z Mistrzami nauczysz się grać w szachy od Arcymistrzów, przygotowywać przetwory garmażeryjne od jednego z najlepszych szefów kuchni w Polsce, udoskonalisz swoją jazdę konną, dzięki lekcjom i poradom prawdopodobnie jedynego w Polsce zaklinacza koni, nauczysz się występować od jednej z największych gwiazd dziennikarstwa, rysować od Mistrza satyry. A to tylko ułamek tego co dla Ciebie przygotowujemy i planujemy.

Jak to się zaczeło?

Pomysł na nową stworzenie platformy edukacyjnej on-line, na której będą uczyli najlepsi z najlepszych, pojawił się w głowie Piotra już kilka lat temu. Zawsze wierzył w rozwój i doskonale zdawał sobie sprawę, że life time learning to dzisiaj jedna z najważniejszych kompetencji. Kiedy więc w połowie 2020 roku podczas rozmowy telefonicznej z Karolem okazało się, że i jemu chodziła po głowie podobna wizja, postanowili zamienić słowo w czyn. Paweł dołączył do nas jako nieocenione wsparcie prawne ale też niezwykle skuteczny ekspert od zaganiania do pracy. Grzegorz jest odpowiedzialny za jakość produkowanych lekcji, a Kajetan wspiera nas jako programista. Wszyscy jesteśmy głęboko przekonani, że tworzymy coś wyjątkowego, miejsce, w którym najlepsi z najlepszych, Mistrzowie w swoim fachu będą dzielić się największymi tajemnicami zawodu z Tobą, osobą z pasją, ciekawą świata, otwartą na poszerzanie horyzontów, nastawioną na nieustanny rozwój, zdobywanie nowych kompetencji i zainteresowań.

Cieszymy się, że jesteś z nami!

Kim jesteśmy?

Grupą pasjonatów, którzy wierzą, że rozwój zainteresowań, pasji i kompetencji to zmiana życia na lepsze, nie tylko dla nas jako jednostek, także dla nas jako społeczeństwa. Jesteśmy grupą pasjonatów, która chce pomagać w rozwoju innym. Lekcje z Mistrzami oferujemy w możliwie najniższych cenach po to, by były dostępne dla jak największego grona zainteresowanych osób. Bo Twój rozwój jest dla nas najważniejszy!

Czterech ojców założycieli i jeden syn

Piotr Maślak jest Dyplomowanym Trenerem Biznesu, Oświaty i Administracji z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym. Specjalizuje się w komunikacji. Jest też właścicielem firmy producenckiej, która tworzy strategie komunikacyjne i je kompleksowo realizuje, wraz z produkcją wideo. Jest także od 1990 roku dziennikarzem z doświadczeniem w mediach elektronicznych i szkoleniami w Telewizjach CNN, FOX News i FOX 5 na koncie. Karol Zieliński ma bardzo bogate doświadczenie w biznesie. Jest CEO w firmie PayLane, od lat z sukcesem rozwija różne projekty biznesowe, jest też Prezesem i Fundatorem fundacji Ene Due, prelegentem na wielu prestiżowych konferencjach branżowych i - co w przypadku Traviconu szczególnie cenne - z wykształcenia jest informatykiem. Paweł Borek z kolei wspiera prawnie Travicon - Lekcje z Mistrzami. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie prawnicze. Doświadczenie zdobywał zarówno w kancelariach jak i międzynarodowych korporacjach. Przez prawie 10 lat był szefem działu prawnego w grupie Implix/GetResponse. Obecnie prowadzi własną kancelarię - Borek Legal. Z kolei Grzegorz Łanik, jak głosi miejska legenda, podobno urodził się na zestawie montażowym wideo, a pierwszą zabawką, jaką dostał był profesjonalny camcorder firmy SONY. Jak wiadomo, w każdej legendzie jest ziarno prawdy. W tej tym ziarnem na pewno jest fakt, że Grzegorz jest Mistrzem kamery i postprodukcji. Synem jest Kajetan Maślak. Syn Piotra, szefa Traviconu. Kajetan studiuje informatykę i pod nadzorem Mistrza Karola, tworzy architekturę i wygląd platformy. Jak mówi, ideą stworzenia prostej, bardzo przystępnej, atrakcyjnej platformy edukacyjnej, tworzonej przez prawdziwych Mistrzów w swoich dziedzinach, zaraził się nieuleczalnie.